איפור קבוע

האיפור הקבוע (דרמו פיגמנטציה) נכנס לשוק לפני כ 25 שנה והביא בשורה בה פיגמנטים של צבע העשויים ממינרלים מוחדרים לעור הפנים.

בטכניקה זו נדרשת החלמה של כיומיים אך מעבר לכך השיטה מביאה תוצאה ברורה: סוף לאיפור היום יומי, המראה שלך יהיה מוקפד ומדוייק למשך כל היום ללא קשר לשעה, לזיעה ולמזג האוויר.

שיטת האיפור הקבוע למרות שדורשת החלמה בת יומיים נחשבת לכואבת פחות משימוש במכשירים העובדים “הלוך ושוב” ויוצרים אפקט ותחושה של שריטה, בניגוד למכשירים אלו שמשאירים את הצבע רק בשכבה העליונה של העור לצבעים ולמינרלים בשיטת האיפור הקבוע שלנו עמידות גבוהה יותר

 

מומלץ להתחיל בטיפול ראשון ולהמתין כחודש ולראות את התוצאה, לפעמים צריך לתקן או לחזק אך בכל מקרה עדיף ומומלץ לא לעבור את הטיפול בפעם אחת אלא לחלק אותו לשני מפגשים ולפעמים לשלושה, זה יאפשר תיקונים עדינים במידת הצורך.

תחזוק של איפור קבוע מומלץ לבצע כל חצי שנה בערך, את הטיפול עצמו מומלץ להתחיל לא לפני גיל 18, בטח כשמדובר בטיפול שהוא מעבר לקו ריסים קבוע או קו אייליינר דק, הצרכים מן הסתם עולים בגיל מבוגר יותר.

 

בשנים האחרונות אנחנו עדים לעלייה בכמות הנשים הפונות לפתרון של תכנית איפור קבוע, יש הרואים זו כסוג של סמי קעקוע או “קעקוע לייט” שלמעשה מקבע את האיפור והופך אותו לחלק בלתי נפרד מהפנים.

מרבית הנשים שבוחרות בשיטה זו בוחרות למעשה באיפור קבוע שאינו עובר את הקו של “נגיעות קטנות” של צבע באזורים מסויימים, היות ומדובר באיפור קבוע שהופך לחלק מהפנים.

ישנם יתרונות לא מעטים לשיטת האיפור הקבוע אל מול האיפור הרגיל והמוכר

יתרון משמעותי ראשון הוא החסכון בזמן, זמן הפך בשנים האחרונות למוצר חשוב ביותר, זמן הוא כסף, זמן הוא איכות, וכאן מדובר על חסכון משמעותי של זמן על בסיס יום יומי היות והאיפור הקבוע הופך להיות למעשה חלק בלתי נפרד מהפנים שלך.

ואין צורך להקדיש מדי בוקר זמן רב כל כך לעמידה מול המראה ואיפור הפנים, גם במקרים (שהם רוב המקרים) בהם האיפור הקבוע הוא נגיעות מסויימות: עדיין מדובר בחסכון משמעותי בזמן.

יתרון נוסף הוא התגברות על חוסר ידע, נשים לא מעטות אינן בעלות ידע רב ברזי האיפור אינן בטוחות בעצמן וביכולות שלהן להביא תוצאה טובה כשהן מתאפרות, ואינן מרוצות מהתוצאה ברוב המקרים.

הן מבזבזות זמן ותסכולים רבים מול המראה מדי יום, דבר שמעכיר להן את היום ויוצר תסכול בשעות שלאחר מכן, איפור קבוע פותר חלק ניכר מהבעיה ומוריד את הנדרש מהאישה עצמה למינימום בכל הנוגע לאיפור.

 

איפור קבוע הוא איפור עמיד, ניתן להכנס איתו למים, להזיע, לבצע כל פעילות שתרצי, ולא צריך להשגיח האם האיפור נמרח או איך הוא נראה, זהו האיפור הכי עמיד שניתן למצוא, במקרים בהם במהלך טיפול איפור קבוע החומר מוזרק וחודר גם (לעיתים ללא כוונה כלל) לשכבת הדרמיס – הוא יישאר עמיד אף יותר זמן ויצריך תחזוק בזמנים מרוחקים יותר.

על ידי איפור קבוע תימנעי מאלרגיות או תופעות לא רצויות של העור לשלל מוצרי איפור, איפור קבוע הוא פתרון טוב גם במקרה של בעיה אסתטית, צלקת או מצב בלתי רצוי אחר בעור הפנים.

איפור קבוע מהווה פתרון טוב גם עבור נשים בעיקר בגיל מבוגר המתקשות להתאפר, את מתעוררת בבוקר ואינך צריכה לדאוג לאיפור ולעמידה הבלתי נגמרת מול המראה

סגירת תפריט