הסרת שיער גבות שפם

הסרת שיער ואסתטיקה של עור הפנים הינה אחד הדברים שהכי מעסיקים את כולנו, הפנים הם כרטיס הביקור שלנו, הדבר הראשון שהעומדים מולנו רואים, הפנים אומרות הכל, מדברות, מקרינות רגש, ומכאן החשיבות הרבה שכולנו מייחסים למראה הפנים.

כולנו רוצות להראות זוהרות, צעירות וחלקות והסטנדרטים של עולם היופי רק הולכים ונהיים קשוחים יותר ותובעניים יותר, יותר ויותר מוצרי טיפוח וקוסמטיקה מתרכזים בעור הפנים.

עם הגיל העולה פוחת בגוף ייצור האסטוגרן ומנגד עולה ייצור הטסטוסטרון ומכאן נוצר מצב של צמיחה חזקה יותר של שיער בפנים.

 

שיער פנים מתייחס במקרים האלו לגבות, שפם ומצח, אנו כנשים נמצאות במרוץ תמידי למלחמה בשיער הזה, ויש לא מעט שיטות שונות ומוכרות לטיפול בשיער הפנים, אנו בביוטי פול נמצא עבורך את השיטה הטובה ביותר להסרת שיער באזורים האלו.

ניתן לפתור את הבעיה בטיפול בלייזר, בטיפול בשעווה, אפילציה וחימצון, בחוט או בהבהרה, יש לקיים את הטיפולים במקום מורשה ומקצועי, זכרו כי מדובר כאן בפנים ולא טעות מלווה בנראות בולטת שלה, חשוב בהמקום יהיה מפוקח על ידי משרד הבריאות ומנוסה בטיפולים מסוג זה.

הדברים מקבלים תוקף חזק עוד יותר כשמדובר על הסרת שיער בלייזר באזורים אלו.

אנו מקפידים בביוטי פול על כל כללי והנחיות הבטיחות, ועומדים בתקנים המחמירים ביותר, תוכלי לעבור את הטיפול אצלנו באווירה המיוחדת שלנו ולהנות מעור פנים חלק לזמן ארוך וממושך.

שיער באזור הפנים יכול לגרום לבושה, לירידה בדימוי ובביטחון העצמי, ניתן לטפל בבעיה הזו ולחזור לחייך, שיעור פנים בגיל מבוגר אינו גזירה משמיים, יש מגוון שיטות טיפול וטכניקות למגר את התופעה ונשמח יחד אתך למצוא עבורך את השיטה היעילה והנכונה לך ביותר.

סגירת תפריט