טיפול פנים אנטי אייג’ינג

טיפולי אנטי אייג`ינג רבים ומסוגים שונים יוצאים לשוק וצצים בשנים האחרונות, המגוון הרחב וההציע הענק בשוק יוצר לעיתים קרובות בלבול אצל הלקוח: מהיכן מתחילים? מי באמת טוב? ממה כדאי להזהר? איפה אקבל מענה אמיתי?

ואיך מצליחים לשלב בצורה נכונה ואפקטיבית קוסמטיקה עם רפואה אסתטית בלי להזדקק לניתוחים?

כי בסוף היום כולנו רוצים להראות טוב יותר, בריא יותר וצעיר יותר, תוחלת החיים בעלייה מתמדת והרצון מובן ומכאן נובעת הפריחה ונובע ההיצע הרחב בשוק, הטכנולוגיה מצליחה לתת מענה ומכאן למעשה מתחיל המסע שלנו..

נפתח בכנות: אין ולא קיים טיפול שיכול להחזיר את השעון לאחור ואת השנים שעברנו, כן קיימים טיפולים שיכולים בהחלט לגרום לנו להראות צעירים יותר ומכאן נפתחות מגוון אופציות טיפוליות.

המונח אנטי אייג`ינג הוא הלכה למעשה מכלול של סיבות של תהליכים שעובר העור, תהליכים אלו מכילים הרבה יותר פרמטרים מהשנים שעברו על העור, ומכילים אלמנטים כמו חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים, שינויים מטובוליים, ושינויי פיגמנטציה.

שינויים אלו יכולים לבוא לידי ביטוי ביבלות קטנות בעור, כתמים, לעיתים הרחבת כלי דם, ואיבוד אלסטיות של הרקמות, זה יגרום לעור להראות דק ויבש ובעיקר לא חיוני ולא צעיר.

השינוי שמציק בעיקר והוא למעשה הבולט ביותר הוא השינוי בפנים, קמטים מסביב לעיניים, במצח, חריצים, קמטים בצידי האף, רפיון של שירים בפנים, ובגדול שינויים שגורמים לפנים להבעה עייפה וזקנה.

מטרתם של טיפולים אלו היא בראש ובראשונה לעכב הזדקנות, ו”להצעיר” את המערכת, מובן שטיפול כזה הוא תהליך ואת התוצאות לא רואים בטווח המיידי אלא רק לאחר זמן.

בשנים האחרונות גיל הכניסה בעיקר של נשים לטיפולי אנטי אייג`ינג יורד, אם בעבר הגיל הממוצע היה 45 אז ניתן לראות בשנים האחרונות ירידה שהולכת יד ביד עם הגברת המודעות לטיפולים קוסמטים ושמירה נכונה על עור הפנים 7וככלל על הגוף.

רבות מהנשים מתחילות טיפולי אנטי אייג`ינג כבר בסביבות גיל 30, בישראל יש חשיבות גדולה למזג האוויר ולמעשה לחשיפה הממושכת לקרני השמש, גם תזונה לא בריאה עלולה לגרום לעור להזדקן, לכן טיפול כזה שמתחיל בגיל צעיר יותר ובמינון מבוקר יותר יכול במקרים רבים לחסוך טיפולים מסיבים ומסובכים בשנים מאוחרות יותר.

העור יהיה שמור יותר, עם נפח נכון וייצר באופן קבוע קולגן.

אנו ממליצים לזכור ולדעת שטיפול בקמט קטן או בבעיה עורית בתחילתה הוא טיפול יותר קל מאשר מצב מתקדם של קמטים עמוקים, בעיקר כשרוצים להמנע ככל האפשר מניתוח בהמשך או מטיפולי הזרקות.

אך בד בבד חשוב מאד להבין אצל מי מטפלים ומה האיבחון המדויק של העור, התאמת התכשירים השונים לעור וטיפול נכון ואפקטיבי שישמש אותך בחיי היום יום.

קוסמטיקאית פרה רפואית תוכל לתת לך איבחון עמוק יותר ופרטני יותר, וכמו כן יכולה ומורשת לעבוד עם חומרים פעילים באחוזים גבוהים יותר.

סגירת תפריט