לייזר כל חלקי הגוף

בואו נדבר עליכם הגברים, על הגברים בעלי מודעות עצמית גבוהה ועניין באסתטיקה ובמראה גוף אטרקטיבי.

בשנים האחרונות אנו עדים למגמת “לא לנשים בלבד” – יותר ויותר גברים מגיעים לטיפולי יופי מתוך מודעות עצמית בחשיבות העניין ורצון ליישר קו עם המגמה ההולכת וגוברת בעולם.

מראה חלק יותר מבליט את חיטובי הגוף הטבעיים, מאפשר לגברים (כן, גם לשעירים יותר מביניהם להרגיש נוח עם גופם, ולשפר את הדימוי העצמי שלהם.

הטאבו שהיה קיים בעבר בחברה בו גברים לא מסירים שיער אינו עוד, הוא התנפץ יחד עם סטיגמות רבות נוספות דומות, ואותו החליפה מודעות עצמית ליופי ולטיפוח אצל גברים.

אז, אילו טיפולים מעדיפים הגברים לעבור?

במקרים רבים האזור המעיק ביותר על גברים מבחינת שיעור יתר הוא הגב, רוב הגברים מציינים את ההיפטרות משיער הגב כדבר החשוב להם ביותר, ולאחר מכן כמובן בבטן ובחזה.

היפטרות משיער בחלקים אלו מאפשרת להם ללכת בנוחות בבגד ים ועם גופיה, או סתם עם חולצות פתוחות ולהנות מהרגשה נעימה יותר וקלילה יותר.

גברים לא מעטים החלו את המסע שלהם לתחום הסרת השיער בשלל שיטות מיושנות כגון מריטה או או גילוח ושעווה, אך אט אט חדרה התובנה כי הסרת שיער בלייזר היא הדרך הפרקטית ביותר עבורם, היא הדרך שתביא תוצאות אחידות וקבועות שנשארות לזמן ארוך הרבה יותר, השיטה פחות כואבת, וגם כשעושים את החישוב של רכישת מוצרי הסרת שיער ביתיים לאורך שנים ארוכות – הסרת שיער בלייזר מתגלה כזולה יותר.

כיום בכל סוגי מרפאות ומכוני השיער מגיע שיעור הגברים לכ 40 אחוז, זוהי עליה מדהימה ומראה בצורה ברורה את עליית חשיבות העניין בעולם הגברי.

ההפתחה שניתן להגיע אליה בטיפול בשיער גברי הופכת משמעותית ולטווח ארוך יותר ככל שעובדים עם מכשור מתקדם יותר ובאופן יסודי יותר, כמות הטיפולים משתנה כמובן ממטופל למטופל ומתבססת על מספר אלמנטים שאופיינים לכל אדם, סוג השיער, סוג העור, חוזק השיער, גיל הלקוח, כל לקוח מגיב למעשה באופן אחר לטיפול כך שאין תשובה חד משמעית לשאלה “כמה טיפולים צריך” אז במרבית המקרים מדובר בכמה חודשים של טיפול ולאחר מכן תחזוקה כאשר הממוצע נע בין 10 ל 20 טיפולים, גם התוצאה הרצויה משפיעה על כך והתהליך קצר יותר כאשר המטופל מעוניין רק בדילול.

בביוטי בר, באווירה ייחודית ונינוחה נוכל להתאים לך הגבר את הטיפול המתאים ביותר עבורך ולתת לך את המעטפת הטובה ביותר שתשיג עבורך את התוצאה הרצויה, היום טיפול בשיער גברי הוא מוכר ואינטגרלי לא פחות משיער נשי, וצוות המטפלים שלנו ידע להתאים לך את התהליך הנכון ביותר תוך ביצוע איבטחון מדויק של מצב השיער והאזור המדובר בגוף.

סגירת תפריט